LocalDisti s.r.o.

Roadshow NAKIVO, StarWind a 42Gears 07. – 09.11.2023

V listopadu 2023 jsme uspořádali větší roadshow na zakončení tohoto úspěšného roku. Na roadshow se prezentovala řešení NAKIVO, StarWind, 42GearsZebra Technologies.

Roadshow probíhala ve třech městech, 07.11.2023 v Praze, 08.11.2023 v Brně a 09.11.2023 v Bratislavě.

V každém městě zahájil roadshow jako vždy CEO Jan Romančenko, kdy představil společnost LocalDisti s.r.o., její tým a portfolio.

Backup řešení od NAKIVO prezentoval Business Development Manager z LocalDisti Roman Slobodník. Byla puštěna i demo nahrávka NAKIVO, kterou určitě techničtěji zaměření partneři ocenili.

Virtuální storage od StarWind prezentoval v anglickém jazyce zástupce StarWind Andrew Tuzov, který s námi už na našich eventech spolupracuje dlouhodobě. Jeho znalosti daného řešení jsou velmi rozsáhlé, a i proto jsme rádi za jeho spolupráci s námi. Spolu s Andrew nám na roadshow dělal doprovod i technik StarWindu Yaroslav Kokhanovski, který byl k dispozici pro techničtější dotazy ohledně tohoto řešení. V českém jazyce toto řešení prezentoval z LocalDisti Roman Slobodník. Představil našim partnerům nové funkce řešení a novinky, které se chystají v následujícím roce.

Neil Kirkwood za námi opět přiletěl z Manchastru, aby představil v anglickém jazyce MDM (Mobile Device Management) od 42Gears. Neil byl součástí naší roadshow podruhé, a my věříme, že ne ani naposled 🙂 V českém jazyce prezentoval řešení 42Gears nový člen týmu LocalDisti Ondřej Brabec. Ondřej aktuálně studuje na vysoké škole a svoje obchodní dovednosti a IT znalosti rozšiřuje u nás. A jsme za to moc rádi, protože Ondřej se stává velmi silným článkem našeho týmu. I přesto, že měl na přípravu prezentace jen pár dnů, zvládl vše na jedničku. Společně s 42Gears představili Neil a Ondřej také hardware od Zebra Technologies, který využívá právě software 42Gears. Na ukázku byly zařízení od Zebry – čtečky, tiskárny, apod.

Tato roadshow byla skvělá, i když bohužel byla velmi ovlivněna akutní nemocností –  jak účastí partnerů, tak i v našem týmu. Ale my v LocalDisti zvládneme vše. A tak doufáme, že hlavně našim partnerům se na roadshow líbilo, že se dozvěděli něco nového nebo zajímavého, a také, že to byl pro ně příjemně strávený čas. My tyto akce pro Vás děláme velmi rádi a také budeme.

Takže se na Vás všechny těšíme na našich dalších eventech 🙂

Praha 07.11.2023 – The Flow Building

        

 

Brno 08.11.2023 – OREA Congress Hotel

 

Bratislava 09.11.2023 – NH Hotel Gate One