Softwarové řešení StarWind

StarWind Software patří mezi pionýry v oblasti storage virtualizace. Firma vznikla v roce 2003 a má centrálu v Middletonu, USA.  Jeho řešení poskytují unikátní směs jednoduchosti, výkonu a dostupnosti bez kompromisů na straně flexibilnosti. StarWind se řadí mezi lídry v případě levných hyperkonvergovaných appliancí. Nicméně nabízí také čistě software řešení pro SDS, storage appliance a různé varianty jeho produktů. To výrobci umožňuje přizpůsobení se potřebám jakékoli organizace, od menší až po enterprise zákazníky.

StarWind Enterprise Storage Appliance

StarWind Fractal SAN je určen pro zákazníky, kteří chtějí uchovávat velké objemy dat. Účinně řeší škálovací problémy.

StarWind HyperConverged Appliance

StarWind HyperConverged Appliance je pro organizace, které chtějí minimalizovat nedostupnost aplikací a mají omezený IT tým či prostředky.

StarWind Storage Appliance

Určen pro firmy s pevně danou výpočetní platformou, které potřebují také splnit požadavky na výkon storage a jejich kapacitní růst.

StarWind Virtual SAN

Se StarWind VSAN odpadá jakákoli potřeba fyzicky sdílené storage, jednoduše díky zrcadlení interních disků a flash mezi virtualizovanými servery.

StarWind Virtual Tape Library

StarWind VTL pomáhá firmám zbavit se nákladných procesů při zálohování na pásky a současně splnění nároků kladených na datovou archivaci a retenční politiku.

StarWind Virtual Tape Library Appliance

Představuje možnou alternativu pro ty, kteří se chtějí zbavit nákladných procesů páskového zálohování bez negativního vlivu na implementované archivační a retenční procesy.

Jan Romančenko

Jan Romančenko

Napište nám pro více informací